WELLNESS CENTRUM

Hotelové wellness centrum je situováno v přízemí hotelu a nabízí výhled do okolní přírody a v letním období  přímý vstup na letní terasu. Pro návštěvníky je připraven bazén (5x3m), finská sauna, infra sauna a vířivka.

Wellness centrum je pro hotelové hosty k dispozici zdarma - denně v čase od 8:00 do 19:00 hod. 

 


Od 19:00 do 00:00 hod je možné si zakoupit privátní pronájem wellness centra.

Cena privátního pronájmu: 890,- Kč / 60 minut.   


 

THAJSKÉ MASÁŽE

 Od 14.1.2020 jsme nově služby našeho wellness centra rozšířili o kompletní nabídku thajských masáží.

Jsme hrdi na nespornou kvalitu masáží, kterou zajišťují profesionální a certifikované thajské masérky z Siam Thai Massage.

Nejoblíbenější tradiční thajská masáž je silová a dělá se v oblečení. K relaxaci si vyberte bylinno-olejovou masáž celého těla. V zimě doporučujeme masáž horkými lávovými kameny nebo zahřívací bylinnou královskou, při které se používají plátěné sáčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin, které pomáhají uvolňovat bolest a napětí ve svalech a také příjemně provoní celý náš salón.

Velmi oblíbená je částečná masáž zad, šije a ramen nebo reflexní masáž chodidel. Nesmíme ani zapomenout na masáž těhotenskou nebo velmi oblíbenou masáž kokosovým bio olejem.

 

Nabídka thajských masáží

 


V případě zájmu o privátní pronájem wellness centra, nebo pokud máte zájem o rezervaci masáží, prosím kontaktuje naše kolegy na Recepci. Doporučujeme si pronájem wellness centra i masáže rezervovat ještě před Vaším příjezdem do hotelu. Telefon: 775 882 022, Email: hasistejn@pytloun-hotels.cz.

Made with by Bookassist

Online rezervace