WELLNESS CENTRUM

Featured - slides

WELLNESS CENTRUM

 

Hotelové wellness centrum je situováno v přízemí hotelu a nabízí výhled do okolní přírody a v letním období  přímý vstup na letní terasu. Pro návštěvníky je připraven bazén (5 x 3 m), finská sauna, infra sauna a vířivka.

Wellness centrum je pro hotelové hosty k dispozici zdarma - denně v čase od 8:00 do 19:00 hod. 

 


Od 19:00 do 00:00 hod je možné si zakoupit privátní pronájem wellness centra.

Cena privátního pronájmu: 890,- Kč / 60 minut.   


 

Thajské masáže

 

V rámci služeb hotelového wellness centra nabízíme také relaxační thajské masáže, které jen umocní váš odpočinek a relaxaci v krásné přírodě Krušných hor.
 
Jsme hrdi na nespornou kvalitu masáží, kterou zajišťují profesionální a certifikované masérky/maséři.
 
K relaxaci doporučuje olejovou thajskou masáž celého těla. V zimě doporučujeme zahřívací bylinnou královskou, při které se používají plátěné sáčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin, které pomáhají uvolňovat bolest a napětí ve svalech a také příjemně provoní celý náš salón.
Velmi oblíbená je částečná masáž zad, šije a ramen nebo reflexní masáž chodidel.


Masáže jsou hostům poskytovány úterý, čtvrtek, pátek, sobota a neděle 9:00 - 22:00 hod.

 

Nabídka masáží 

 


V případě zájmu o privátní pronájem wellness centra, nebo pokud máte zájem o rezervaci masáží, kontaktuje recepci hotelu na telefonním čísle +420 775 882 022 nebo e-mailem hasistejn@pytloun-hotels.cz  Vzhledem k vysoké poptávce po službách wellness centra,doporučujeme si pronájem wellness centra i masáže rezervovat ještě před Vaším příjezdem do hotelu. 

Banners

Speciální nabídky