Customer reviews

Excellent

Excellent place for people which want disappear and which want to be invisible. The hotel location is very good for travelers from Carls Bad to Prague or Usti nad Labem. I was impressed by organizing sauna just for me in November 2020. The breakfast was superior and I had a feeling like the King Arthur George The VI. They are able to do it for €44,- per night. What are you waiting for? This is super deal for funny money! The hotel staff is very friendly and generous. I will be back very soon.
Hotel guest
20-Nov-2020

Hotel response

Dear Mr. Drazsky, thank you for such a nice review, that pleased us. we always try to meet all the expectations of our guests. We are very happy that you were satisfied and we look forward to seeing you again! Kind regards, Daniel Balnar Junior Manager

Excellent

Lovely, cosy hotel in the middle of nature. A bit secluded place, with beautiful castle ruins just next door. The staff at the reception were nice and welcoming. The pool is small for a proper swim, but was just enough for the kids to enjoy. The saunas were nice, and also the possibility of the bowling. We had a relaxing 1-night stay.
Hotel guest
5-Oct-2020

Hotel response

Dear Mrs. Berdak-Aspa, thank you for such A warm words, which made us very happy. We are glad that you enjoyed your stay with the whole family. We hope that you will come to see us again in the future! Best regards, Daniel Balnar Junior manager

Excellent

Dobrý den, Pytloun Wellness Hotel Hasištejn mohu vřele doporučit, vše bylo dokonalé, vše bylo perfektní. Nemám žádnou výtku. Děkujeme za krásný pobyt....
Hotel guest
15-Jan-2023

Excellent

S hotelem a službami jsme byli spokojeni, velký výběr jídla, klidné prostředí pro relaxaci.
Hotel guest
11-Nov-2022

Excellent

Es war ein sehr angenehmer Aufenthalt im Hotel. Die Lage ist wirklich sehr ruhig, herrliche Umgebung, toller Service, gutes Essen. Immer wieder gerne.
Hotel guest
1-Nov-2022

Excellent

Dobrý den, pokud se mám vyjádřit k pobytu ve vašem zařízení, tak uvádím, že jak já, tak manželka, jsme byli velmi spokojeni a to zejména jak s obsluhou, tak i s ubytováním a zde poskytovanou stravou. Velmi nám chutnaly cukrářské výrobky, oceňovali jsme jejich provedení a to po stránce vzhledu, tak i stránce chuťové. Obsluhující personál byl mladý, ale vždy velmi ochotný a vstřícný, z naší strany je jim nedalo nic vytknout. Vybavení pokojů bylo na patřičné úrovni, wellness centrum bylo vždy čisté a pobyt zde byl vítaným zpestřením. Na základě prožitých zážitků ve vašem zařízení, doporučíme svým známým a obchodním partnerům, pobyt v hotelu Hasištejn.
Hotel guest
28-Aug-2022

Excellent

Velmi příjemný personál, čistý hotel, dobrý výběr jídla. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme
Hotel guest
19-Jun-2022

Excellent

super, bylo to úžasné, vše bylo skvělé
Hotel guest
10-Jun-2022

Very good

S hoteleme a službami jsme byli spokojeni. Personál na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme
Hotel guest
22-Apr-2022

Excellent

Krásné prostředí. Super privátní wellness. V restauraci obsluhuje velice milá paní.
Hotel guest
13-Mar-2022

Excellent

Gute Unterkunft, Frühstück sehr reichhaltig und lecker, sehr freundliches Personal
Michael Deicke
27-Jan-2022

Excellent

Pobyt proběhl přesné dle našich představ. Ostatně, tak jak jsme u Pytlouna zvyklí.Vynikající jídlo a předevšim milý a vstřícný personál.
Hotel guest
12-Jan-2022

Excellent

Nejlepší pobyt na jakém jsme kdy byli. ´Všichni zaměstnanci od recepční až po uklízečky úplně úžasní. Obsluha v restauraci neustále usměvavá. Jídlo bohatý výběr u snídaně i večeře a všechno výborný.
Hotel guest
26-Oct-2021

Excellent

Pobyt úplně úžasný a personál kuchyně dokonalý. Vše proběhlo podle našich představ a určitě se rádi vrátíme ?
Hotel guest
9-Oct-2021

Excellent

Velice příjemný pobyt. Vstřícný personál, dobré jídlo, perfektní úklid! K využití bazenék, výřivka a další možné služby včetně bowlingu. V blízkém okolí lesy, krásné vycházky a mnoho dalšího. Byli jsme tu na sklonku léta 2021 i s naším malým čtyřnohým kamarádem pár dní a moc vám všem v Pytlouně děkujeme za krásný zážitek.
Hotel guest
22-Sep-2021

Excellent

Moc mile nás překvapilo, jak skvěle se k nám personál choval. Určitě se moc rádi vrátíme.
Hotel guest
29-Aug-2021

Excellent

V hotelu jsme strávili 5 nocí a byli jsme velmi spokojeni. Pěkné ubytování v klidném prostředí, výborná a pestrá kuchyně, kde si jistě vybere každý. Zaměstnancům hotelu dáváme palec nahoru. ? V rámci balíčku jsme si večer zarezervovali 3 hodiny soukromého wellness a i během dopoledne jsme tam byli sami. My jsme přijeli za klidem a pěknou přírodou a odjížděli jsme spokojení a odpočatí. Určitě doporučujeme. ?
Hotel guest
26-Aug-2021

Excellent

Úžasný hotel, úžasné jídlo, milý personál, příjemné wellness včetně masáží. Nenašli jsme sebemenší chybičku. Hodnotíme na 1*. Děkujeme za krásný pobyt.
Hotel guest
19-Aug-2021

Excellent

Přístup personálu, hotelové služby i místo pobytu byly perfektní. Dokonalá dovolená s dětmi. Chystáme se navštívit tento hotel znovu. Vřele všem doporučuji.
Hotel guest
12-Mar-2021

Hotel response

Dobrý den, paní Přistoupilová, za celý hotelový tým Vám velmi děkuji za Vaši recenzi. Upřímně si ji ceníme a těšíme se moc na Vaši další návštěvu. Přeji hodně sil a hlavně zdraví v této době Natálie Ďurišová Hotel manager

Excellent

Děkuji všem zaměstnancům hotelu za vytvoření příjemné atmosféry a jejich péči!
Hotel guest
20-Feb-2021


Made with by Bookassist

Reservations online