Customer reviews

Excellent

Excellent place for people which want disappear and which want to be invisible. The hotel location is very good for travelers from Carls Bad to Prague or Usti nad Labem. I was impressed by organizing sauna just for me in November 2020. The breakfast was superior and I had a feeling like the King Arthur George The VI. They are able to do it for €44,- per night. What are you waiting for? This is super deal for funny money! The hotel staff is very friendly and generous. I will be back very soon.
Hotel guest
20-Nov-2020

Hotel response

Dear Mr. Drazsky, thank you for such a nice review, that pleased us. we always try to meet all the expectations of our guests. We are very happy that you were satisfied and we look forward to seeing you again! Kind regards, Daniel Balnar Junior Manager

Excellent

Lovely, cosy hotel in the middle of nature. A bit secluded place, with beautiful castle ruins just next door. The staff at the reception were nice and welcoming. The pool is small for a proper swim, but was just enough for the kids to enjoy. The saunas were nice, and also the possibility of the bowling. We had a relaxing 1-night stay.
Hotel guest
5-Oct-2020

Hotel response

Dear Mrs. Berdak-Aspa, thank you for such A warm words, which made us very happy. We are glad that you enjoyed your stay with the whole family. We hope that you will come to see us again in the future! Best regards, Daniel Balnar Junior manager

Excellent

Velice pěkné ubytování uprostřed přírody. Vstřícný a milý personál. A ještě můžeme vzít svého mazlíčka
Hotel guest
30-May-2023

Hotel response

Vážená paní Nikodýmová, jsme vděční, že se Vám ubytování u nás v hotelu líbilo. Rádi Vás uvidíme v budoucnu opětovně. S pozdravem, Front Office Manager Paholová Simona

Excellent

Sehr freundliches Personal, reichhaltiges, frisches Essen und sehr saubere Zimmer.
Hotel guest
12-Mar-2023

Hotel response

Dear Mrs Richter, Thank you for your such a pleasing review! We would be glad if you will visit us in the future again. Thank you and have a nice day, Front Office Manager Paholová Simona

Excellent

Hotel na klidném a pěkném místě. Výborné a bohaté snídaně i večeře, příjemný personál. Co se týče wellness, perfektní je možnost celodenního vstupu. Užili jsme si saunování. Škoda jen, že není k dispozici samostatná relaxační místnost s lehátky, ale pouze společný prostor u bazénu, kde jsou k dispozici jen 4 lehátka.
Ivo Mach
26-Feb-2023

Hotel response

Vážený pane Machu, Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi! Velmi nás těší, že jste u nás v hotelu byli spokojeni. Doufáme, že nás navštívíte v budoucnu. Přeji krásný den, Front Office Manager Paholová Simona

Very good

Výborná lokalita, pokoje s pohodlnou postelí, jídlo vynikající.
Hotel guest
1-Feb-2023

Excellent

Dobrý den, Pytloun Wellness Hotel Hasištejn mohu vřele doporučit, vše bylo dokonalé, vše bylo perfektní. Nemám žádnou výtku. Děkujeme za krásný pobyt....
Hotel guest
15-Jan-2023

Excellent

S pobytem jsme byli velice spokojení, skvělý personál (hlavně Tomáš a Klárka), výborné jídlo, krásná příroda. Za nás není co vytknout.
Hotel guest
24-Nov-2022

Excellent

S hotelem a službami jsme byli spokojeni, velký výběr jídla, klidné prostředí pro relaxaci.
Hotel guest
11-Nov-2022

Excellent

Es war ein sehr angenehmer Aufenthalt im Hotel. Die Lage ist wirklich sehr ruhig, herrliche Umgebung, toller Service, gutes Essen. Immer wieder gerne.
Hotel guest
1-Nov-2022

Excellent

S pobytem jsme byli spokojeni, nemůžeme nic vytknout. Velmi ochotná obsluha, vynikající kuchyně. Kvalitní vybavení pokoje, příjemná pokojská a pohodový wellness. Rádi si pobyt zopakujeme.
Hotel guest
22-Sep-2022

Excellent

Vše bylo super. Velmi pěkné prostředí, ochotný a příjemný personál
Hotel guest
31-Aug-2022

Excellent

Dobrý den, pokud se mám vyjádřit k pobytu ve vašem zařízení, tak uvádím, že jak já, tak manželka, jsme byli velmi spokojeni a to zejména jak s obsluhou, tak i s ubytováním a zde poskytovanou stravou. Velmi nám chutnaly cukrářské výrobky, oceňovali jsme jejich provedení a to po stránce vzhledu, tak i stránce chuťové. Obsluhující personál byl mladý, ale vždy velmi ochotný a vstřícný, z naší strany je jim nedalo nic vytknout. Vybavení pokojů bylo na patřičné úrovni, wellness centrum bylo vždy čisté a pobyt zde byl vítaným zpestřením. Na základě prožitých zážitků ve vašem zařízení, doporučíme svým známým a obchodním partnerům, pobyt v hotelu Hasištejn.
Hotel guest
28-Aug-2022

Excellent

Velmi příjemný personál, čistý hotel, dobrý výběr jídla. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme
Hotel guest
19-Jun-2022

Excellent

super, bylo to úžasné, vše bylo skvělé
Hotel guest
10-Jun-2022

Very good

S hoteleme a službami jsme byli spokojeni. Personál na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme
Hotel guest
22-Apr-2022

Excellent

Krásné prostředí. Super privátní wellness. V restauraci obsluhuje velice milá paní.
Hotel guest
13-Mar-2022

Excellent

Gute Unterkunft, Frühstück sehr reichhaltig und lecker, sehr freundliches Personal
Michael Deicke
27-Jan-2022

Excellent

Pobyt proběhl přesné dle našich představ. Ostatně, tak jak jsme u Pytlouna zvyklí.Vynikající jídlo a předevšim milý a vstřícný personál.
Hotel guest
12-Jan-2022

Excellent

Nejlepší pobyt na jakém jsme kdy byli. ´Všichni zaměstnanci od recepční až po uklízečky úplně úžasní. Obsluha v restauraci neustále usměvavá. Jídlo bohatý výběr u snídaně i večeře a všechno výborný.
Hotel guest
26-Oct-2021


Made with by Bookassist

Reservations online