Bewertungen

Ausgezeichnet

Es war ein sehr angenehmer Aufenthalt im Hotel. Die Lage ist wirklich sehr ruhig, herrliche Umgebung, toller Service, gutes Essen. Immer wieder gerne.
Hotelgast
1-Nov-2022

Ausgezeichnet

Gute Unterkunft, Frühstück sehr reichhaltig und lecker, sehr freundliches Personal
Michael Deicke
27-Jan-2022

Ausgezeichnet

Wir buchten dieses Hotel wegen des Wellnessangebotes und der ruhigen Lage. Unsere Erwartungen wurden zu 100 % erfüllt. Die Massagen waren absolut entspannend und wohltuend... Das Essen war sehr lecker, die Menüwahl war ansprechend und für jeden etwas dabei... Die Anlage und die Zimmer waren sauber und ordentlich, gut gepflegt... Das Personal war top. Es gab keine Verständigungsprobleme... Wir hatten wunderbare Tage und kommen jederzeit gern wieder... Von uns 10 Sterne
Uwe Büttner
23-Sep-2020

Antwort des Hotels

Sehr geehrter Herr Büttner, Danke für Ihre netten Worte. Wir freuen uns sehr, dass alle Ihre Erwartungen erfüllt wurden. Wir freuen uns auf Ihren nächsten Besuch. Gruß, Daniel Balnar Junior manager

Ausgezeichnet

Dobrý den, Pytloun Wellness Hotel Hasištejn mohu vřele doporučit, vše bylo dokonalé, vše bylo perfektní. Nemám žádnou výtku. Děkujeme za krásný pobyt....
Hotelgast
15-Jan-2023

Ausgezeichnet

S hotelem a službami jsme byli spokojeni, velký výběr jídla, klidné prostředí pro relaxaci.
Hotelgast
11-Nov-2022

Ausgezeichnet

Dobrý den, pokud se mám vyjádřit k pobytu ve vašem zařízení, tak uvádím, že jak já, tak manželka, jsme byli velmi spokojeni a to zejména jak s obsluhou, tak i s ubytováním a zde poskytovanou stravou. Velmi nám chutnaly cukrářské výrobky, oceňovali jsme jejich provedení a to po stránce vzhledu, tak i stránce chuťové. Obsluhující personál byl mladý, ale vždy velmi ochotný a vstřícný, z naší strany je jim nedalo nic vytknout. Vybavení pokojů bylo na patřičné úrovni, wellness centrum bylo vždy čisté a pobyt zde byl vítaným zpestřením. Na základě prožitých zážitků ve vašem zařízení, doporučíme svým známým a obchodním partnerům, pobyt v hotelu Hasištejn.
Hotelgast
28-Aug-2022

Ausgezeichnet

Velmi příjemný personál, čistý hotel, dobrý výběr jídla. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme
Hotelgast
19-Jun-2022

Ausgezeichnet

super, bylo to úžasné, vše bylo skvělé
Hotelgast
10-Jun-2022

Sehr gut

S hoteleme a službami jsme byli spokojeni. Personál na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme
Hotelgast
22-Apr-2022

Ausgezeichnet

Krásné prostředí. Super privátní wellness. V restauraci obsluhuje velice milá paní.
Hotelgast
13-Mär-2022

Ausgezeichnet

Pobyt proběhl přesné dle našich představ. Ostatně, tak jak jsme u Pytlouna zvyklí.Vynikající jídlo a předevšim milý a vstřícný personál.
Hotelgast
12-Jan-2022

Ausgezeichnet

Nejlepší pobyt na jakém jsme kdy byli. ´Všichni zaměstnanci od recepční až po uklízečky úplně úžasní. Obsluha v restauraci neustále usměvavá. Jídlo bohatý výběr u snídaně i večeře a všechno výborný.
Hotelgast
26-Okt-2021

Ausgezeichnet

Pobyt úplně úžasný a personál kuchyně dokonalý. Vše proběhlo podle našich představ a určitě se rádi vrátíme ?
Hotelgast
9-Okt-2021

Ausgezeichnet

Velice příjemný pobyt. Vstřícný personál, dobré jídlo, perfektní úklid! K využití bazenék, výřivka a další možné služby včetně bowlingu. V blízkém okolí lesy, krásné vycházky a mnoho dalšího. Byli jsme tu na sklonku léta 2021 i s naším malým čtyřnohým kamarádem pár dní a moc vám všem v Pytlouně děkujeme za krásný zážitek.
Hotelgast
22-Sep-2021

Ausgezeichnet

Moc mile nás překvapilo, jak skvěle se k nám personál choval. Určitě se moc rádi vrátíme.
Hotelgast
29-Aug-2021

Ausgezeichnet

V hotelu jsme strávili 5 nocí a byli jsme velmi spokojeni. Pěkné ubytování v klidném prostředí, výborná a pestrá kuchyně, kde si jistě vybere každý. Zaměstnancům hotelu dáváme palec nahoru. ? V rámci balíčku jsme si večer zarezervovali 3 hodiny soukromého wellness a i během dopoledne jsme tam byli sami. My jsme přijeli za klidem a pěknou přírodou a odjížděli jsme spokojení a odpočatí. Určitě doporučujeme. ?
Hotelgast
26-Aug-2021

Ausgezeichnet

Úžasný hotel, úžasné jídlo, milý personál, příjemné wellness včetně masáží. Nenašli jsme sebemenší chybičku. Hodnotíme na 1*. Děkujeme za krásný pobyt.
Hotelgast
19-Aug-2021

Ausgezeichnet

Přístup personálu, hotelové služby i místo pobytu byly perfektní. Dokonalá dovolená s dětmi. Chystáme se navštívit tento hotel znovu. Vřele všem doporučuji.
Hotelgast
12-Mär-2021

Antwort des Hotels

Dobrý den, paní Přistoupilová, za celý hotelový tým Vám velmi děkuji za Vaši recenzi. Upřímně si ji ceníme a těšíme se moc na Vaši další návštěvu. Přeji hodně sil a hlavně zdraví v této době Natálie Ďurišová Hotel manager

Ausgezeichnet

Děkuji všem zaměstnancům hotelu za vytvoření příjemné atmosféry a jejich péči!
Hotelgast
20-Feb-2021

Ausgezeichnet

Naprostá spokojenost, skvela výtečná kuchyně, krásný čistý pokoj , personal na recepci příjemný všechna přání splněna, vynikají kuchař Moc rádi se vrátíme na jaře
Hotelgast
10-Jan-2021


Made with by Bookassist

Online-Reservierung