Hodnocení od hostů

Vynikající

Velmi příjemný personál, čistý hotel, dobrý výběr jídla. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme
Anonymní host
19-Čer-2022

Vynikající

super, bylo to úžasné, vše bylo skvělé
Anonymní host
10-Čer-2022

Velmi dobrý

S hoteleme a službami jsme byli spokojeni. Personál na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme
Anonymní host
22-Dub-2022

Vynikající

Krásné prostředí. Super privátní wellness. V restauraci obsluhuje velice milá paní.
Anonymní host
13-Bře-2022

Vynikající

Pobyt proběhl přesné dle našich představ. Ostatně, tak jak jsme u Pytlouna zvyklí.Vynikající jídlo a předevšim milý a vstřícný personál.
Anonymní host
12-Led-2022

Vynikající

Nejlepší pobyt na jakém jsme kdy byli. ´Všichni zaměstnanci od recepční až po uklízečky úplně úžasní. Obsluha v restauraci neustále usměvavá. Jídlo bohatý výběr u snídaně i večeře a všechno výborný.
Anonymní host
26-Říj-2021

Vynikající

Pobyt úplně úžasný a personál kuchyně dokonalý. Vše proběhlo podle našich představ a určitě se rádi vrátíme ?
Anonymní host
9-Říj-2021

Vynikající

Velice příjemný pobyt. Vstřícný personál, dobré jídlo, perfektní úklid! K využití bazenék, výřivka a další možné služby včetně bowlingu. V blízkém okolí lesy, krásné vycházky a mnoho dalšího. Byli jsme tu na sklonku léta 2021 i s naším malým čtyřnohým kamarádem pár dní a moc vám všem v Pytlouně děkujeme za krásný zážitek.
Anonymní host
22-Zář-2021

Vynikající

Moc mile nás překvapilo, jak skvěle se k nám personál choval. Určitě se moc rádi vrátíme.
Anonymní host
29-Srp-2021

Vynikající

V hotelu jsme strávili 5 nocí a byli jsme velmi spokojeni. Pěkné ubytování v klidném prostředí, výborná a pestrá kuchyně, kde si jistě vybere každý. Zaměstnancům hotelu dáváme palec nahoru. ? V rámci balíčku jsme si večer zarezervovali 3 hodiny soukromého wellness a i během dopoledne jsme tam byli sami. My jsme přijeli za klidem a pěknou přírodou a odjížděli jsme spokojení a odpočatí. Určitě doporučujeme. ?
Anonymní host
26-Srp-2021

Vynikající

Úžasný hotel, úžasné jídlo, milý personál, příjemné wellness včetně masáží. Nenašli jsme sebemenší chybičku. Hodnotíme na 1*. Děkujeme za krásný pobyt.
Anonymní host
19-Srp-2021

Vynikající

Přístup personálu, hotelové služby i místo pobytu byly perfektní. Dokonalá dovolená s dětmi. Chystáme se navštívit tento hotel znovu. Vřele všem doporučuji.
Anonymní host
12-Bře-2021

Odpověď hotelu

Dobrý den, paní Přistoupilová, za celý hotelový tým Vám velmi děkuji za Vaši recenzi. Upřímně si ji ceníme a těšíme se moc na Vaši další návštěvu. Přeji hodně sil a hlavně zdraví v této době Natálie Ďurišová Hotel manager

Vynikající

Děkuji všem zaměstnancům hotelu za vytvoření příjemné atmosféry a jejich péči!
Anonymní host
20-Úno-2021

Vynikající

Naprostá spokojenost, skvela výtečná kuchyně, krásný čistý pokoj , personal na recepci příjemný všechna přání splněna, vynikají kuchař Moc rádi se vrátíme na jaře
Anonymní host
10-Led-2021

Vynikající

Absolutní spokojenost. Čisté, útulné, personál velmi ochotný a jídlo bylo vynikající. Služby nadstandardní a ceny přijatelné. Chválím nabídku vín.
Anonymní host
8-Led-2021

Vynikající

Personál vstřícný,byli jsme spokojeni,není co vytknout
Renata Kutáčová
20-Pro-2020

Vynikající

Velká spokojenost :-)
Anonymní host
7-Zář-2020

Odpověď hotelu

Vážený pane Šiško, děkujeme za milý komentář. Moc si vážíme vašich slov. Těšíme se na Vás příště! S pozdravem, Daniel Balnar Junior manager

Velmi dobrý

Velmi kladně hodnotíme recepci (především příjemné profesionální jednání a vstřícnost), kuchyň, vybavenost hotelu a zařízení pokoje včetně úklidu. Výhrady máme k obsluze v restauraci - někteří výrazně nezkušení, nervózní, neprofesionální jednání (zpívání si za barem, hraní si na mobilu, způsob komunikace s hosty, při plné restauraci výrazně dlouhé čekání na obsloužení). Neplatí to ovšem pro všechny a tato výtka směřuje zejména k managementu, který není schopen postavit směnu alespoň s jedním zkušeným obsluhujícím (situaci nakonec zachránila až recepční). Druhé negativum se týká možnosti privátního Wellness, které ale pozbývá významu, protože vířivka i bazén jsou hned u prosklené stěny a dovnitř je vidět i z venkovního posezení. Celkový dojem z pobytu je pozitivní, byli jsme spokojeni a hotel můžeme jen doporučit.
Petr Černohlávek
31-Srp-2020

Vynikající

Velmi vstřícný, ochotný, usměvavý personál jak na recepci tak v restauraci. Nepamatujeme si, že by nás někde v Čechách dovedla recepční až na pokoj nebo do wellness. Velmi milé! Mockrát děkujeme za pobyt i když to byla jen jedna noc. Ať se Vám daří!
Anonymní host
18-Srp-2020

Odpověď hotelu

Vážený pane Rejno, děkujeme Vám za veškeré komentáře a těšíme se opět na viděnou. S pozdravem Daniel Balnar Junior manager

Vynikající

Těžko hledat chyby. Hotel byl čistý, tichý, s milým a ochotným personálem, kvalitní plzničkou a výbornou kuchyní.
Anonymní host
20-Čvc-2020

Odpověď hotelu

Vážený pane Ouředníku, děkujeme za krásnou recenzi. Těšíme se na Vaši příští návštěvu. S pozdravem Daniel Balnar Junior managerMade with by Bookassist

Online rezervace