Aktuality

 


Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Květen 2022

Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na naší recepci a odvézt si ho s sebou domů.

 


Únor 2022

"Tajemství Krušnohoří" - speciální nabídka

Ve spolupráci s panem Mgr. Janem Kročou (průvodcem) jsme pro Vás v našem Pytloun Wellness Hotelu Hasištejn připravli speciální pobytový program, který zahrnuje bohatou a zajímavou nabídku přednášek a výletů pro Krušných horách. Neváhejte s rezervací! Více informací naleznete ZDE nebo na našich webových stránkách hotelu.


Prosinec 2021

 

 


Duben 2021

Medailonek Natálie Ďurišové, ředitelky hotelu

Již přes deset let se pohybuje v gastronomii a hotelnictví. Z toho pět let organizovala konferenční a velké společenské události různých zaměření. Ruch velkoměsta a pořádání velkolepých večírků vyměnila za poklidnou a intimní atmosféru hotelu u zříceniny hradu Hasištejn, která ji učarovala a kde má možnost poznat osobně každého svého hosta. Její největší radostí je, že spolu se svým týmem může plnit přání hostů, kteří se tak rádi na Hasištejn vrací. Svůj volný čas věnuje jak běhání, praktikování jógy, silovému cvičení, historii filmu, četbě,  tak především navrhování interiérů.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Leden 2021

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu.

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije


Červenec 2020

Nově jsme pro Vás v hotelu připravili - petangue a kroket, které si můžete v průběhu Vašeho pobytu zahrát na hotelové zahradě obklopeni krásnou přírodou Krušných hor.

Made with by Bookassist

Online rezervace